Лікарні Херсонщини заповнюються пораненими

Херсонщина далеко від зони АТО, однак і до тутешніх медичних стаціонарів зараз дедалі частіше потрапляють поранені з зони бойових дій.

Так, до міської клінічної лікарні імені Тропіних у обласному центрі доправили 39-річного військовослужбовця з кульовим пораненням у ногу. Від командування своєї частини він отримав направлення на лікування, але дорогою вирішив провідати родичів у селі Микільському приміського Білозерського району. Побачивши на порозі гостя із перев'язаною ногою, селяни злякалися, і терміново повезли його до лікарів.

Головний лікар клінічної лікарні імені Тропіних Леонід Ремига повідомив "Голосу України", що поранення у бійця виявилося наскрізне, першу допомогу йому надали грамотно, тому додаткової операції він не потребував - після перев'язки ті ж родичі зобов'язалися посприяти, аби пацієнт чимскоріше потрапив до військового шпиталю, де з самого початку мав опинитися.

В той же час ще двоє поранених біженців звернулися по допомогу до районної лікарні Генічеська – чоловік отримав кулю у стопу в місті Антрацит на Луганщині, а 18-річна дівчина – осколок у стегно в місті Марїнське на Донеччині. Їхні поранення також не є важкими: з важкими у таку далечінь вони просто не доїхали б, зазначають фахівці.

Голос України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон