Херсонщина більше не лідирує по захворюваності на туберкульоз

Про це сьогодні, 24 липня заявив Юрій Ромаскевич – регіональний координатор АКСМ БФ Ріната Ахметова «Розвиток України», під час прес-конференції у місті Херсоні.

«За останні 20 років, перша ступінь по захворюваності на туберкульоз в Україні починалась з назви – Херсонська область. Тобто, за останні 20 років по захворюваності на туберкульоз ми були перші в державі. З великою радістю я повідомляю, що за 6 місяців 2014 року ми позбулися сумного статусу лідера по захворюваності на туберкульоз в Україні», – заявив Ромаскевич.

Він також повідомив, що ми не просто були першими по захворюваності на туберкульоз, на превеликий жаль, ми лідирували з досить великим відривом. Вперше, за 20 років, ми не займаємо перше місце у сумному списку по захворюваності на туберкульоз.

«Ми не перші по смертності, а по захворюваності ми 6 в Україні. Це було зроблено усіма лікарями, лікувальними закладами, недержавними організаціями та багато іншими. Ця робота виконувалась як за державні, так і недержавні кошти. І все це дало певний результат. Я ще раз повторю – ми вперше, не лідери з питання захворюваності на туберкульоз»,- підкреслив Юрій Ромаскевич.

Тетяна БОЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон