Переселенців із зони АТО вже майже 50 тисяч

На 21 липня загальна кількість громадян України, які переселені з району проведення АТО, до інших регіонів складає 49 тисяч 352 особи, у тому числі 17 тисяч 932 дитини, 5 тисяч 782 інваліди та особи похилого віку.

Прес-служба ДСНС України повідомляє, що регіональними штабами спільно з місцевими органами виконавчої влади постійно проводиться пошук приміщень для розміщення громадян, здійснюється їх паспортизація та перевірка на відповідність вимогам для тимчасового розміщення людей.

На цей час визначено 4 тисячі 890 об'єктів різних форм власності, у яких можливе розміщення 65 тисяч 161-ї особи. На сьогодні з Донецької та Луганської областей згідно з розкладом руху щоденно курсує 19 пасажирських поїздів, у тому числі у західному та південному напрямку – 14, у східному – 5.

З початку виконання робіт (з 6 липня 2014 року) піротехнічними підрозділами ДСНС України у м. Слов'янську та прилеглих територіях виявлено та вилучено всього 4750 одиниць вибухонебезпечних предметів, у тому числі: артилерійських снарядів – 370 од.; мінометних мін – 437 од.; бойових гранат, протитанкових мін – 101 од.; реактивних снарядів – 20 од.; інших вибухонебезпечних предметів – 3 тисячі 822 од., обстежено 171,21 га територій і 489 будівель.

P.S. У м. Слов'янську працює група психологів ДСНС України з 20-ти осіб, яка надає відповідну психологічну та інформаційно-консультативну допомогу громадянам.

За матеріалами прес-служби ДСНС України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів