Херсонщині не потрібна російська «Щедрая Кубань»

Херсонщині не потрібна російська «Щедрая Кубань»
Рис торгівельної марки «Щедрая Кубань» був вилучений херсонськими митниками за порушення митних правил.

На днях, херсонські митники затримали автомобіль з рисом, російського виробництва, загальною вагою 13300 кг. без маркування українською мовою. Рис дроблений шліфований полірований, торгівельної марки «Щедрая Кубань», який був розфасований в 266 мішків по 50 кг.

Транспортний засіб з калорійним зерном направлявся з півострова Крим на материкову частину України, за маршрутом Сімферополь-Кременчук. Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області повідомляє, що за порушення митних правил, визначених статтею 484 Митного кодексу України, на водія складено протокол, товари вилучено.

Довідково. Відповідно до частини 2 статті 4 ЗУ від 17.07.97 № 468/97-ВР «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції», пункту 1-го статті 51 ЗУ від 23.12.97 №771/97-ВР «Про безпечність та якість харчових продуктів» товари, тара яких не містить відповідного маркування українською мовою не можуть бути випущені з під митного контролю на територію України, отже і перевозитись митною територією України. Такі товари вважаються такими, що ввезені на територію України поза митним контролем або з приховуванням від нього, а їх перевезення є порушеннями митних правил.

За матеріалами прес-служби
ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів