Херсонець – підпиши, якщо не хочеш війни!

Звернення до уряду Великобританії та США: Щодо виконання зобов'язань, згідно Будапештського меморандуму

Від імені українського народу звертаюся до Урядів Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучених Штатів Америки як країн-сторін Будапештського меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року.

Згідно п. 1 Меморандуму, Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов'язання, згідно з принципами Заключного акта НБСЄ, поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України.

У випадку виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов'язань, п. 6 зобов'язує Російську Федерацію, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки і Україну провести відповідні консультації і вжити необхідних заходів.

Сьогоднішні дії зі сторони Російської Федерації напряму ставлять під загрозу територіальну цілісність та державний суверенітет України і є порушенням умов Меморандуму, а тому український народ звертається з вимогою до країн-підписантів зазначеного Меморандуму виконати, згідно норм міжнародного права, взяті на себе міжнародні зобов'язання.

З повагою,
від імені народу України
підписати тут

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів