Через херсонську митницю йде добро

Через херсонську митницю до країн-експортерів відправлено понад 1,4 мільйони тон вантажів.

Найбільшими країнами – експортерами української продукції стали Туреччина, Франція, Єгипет, Ізраїль, Нідерланди, Лівія, Італія, Іспанія, Великобританія, Росія та Грузія.

Вже за перше півріччя поточного року Херсонською митницею Міндоходів було оформлено понад 1,4 мільйони тон експортних вантажів на загальну фактурну вартість більше 5 410,0 мільйонів гривень або 523,0 мільйони доларів США.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось збільшення вагових показників на 45 % та відповідно вартісних на 69 %. Такі зміни обумовлюється в першу чергу збільшенням обсягів експорту зернових культур, прокату плоского з вуглецевої сталі, а також шроту, макухи та інших відходів харчової промисловості. Пшеничні висівки користувалися попитом у таких країнах як Туреччина, Єгипет, Ізраїль.

Найчастіше експорт з Херсонщини відправляли суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності з міста Києва, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Харківської областей. Підприємці оформили 77% вагових показників в зоні діяльності Херсонської митниці Міндоходів.

За матеріалами прес-служби Головного управління Міндоходів у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон