Херсонські податківці долають корупцію

«Ні – корупції!» - кожного дня говорять стверджують податківці. Саме вони проводять службові перевірки, аби корупційні прояви на Херсонщині вже скоро стали поодинокими випадками. І можемо констатувати, що їхнє старання не проходять дарма.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області з гордістю повідомляє, що за 6 місяців 2014 року співробітниками управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Херсонській області проведено 98 службових перевірок, з яких до 54-х працівників застосовані заходи дисциплінарного впливу, а 3 особи звільнено. За інформацією, наданою управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів, органи прокуратури Херсонської області відкрили 8 кримінальних проваджень.

Але і тут херсонські податківці зупинятись не збираються, саме тому з метою упередження корупційних правопорушень на постійній основі здійснюються заходи профілактично-виховного характеру. Уже проведено 312 лекцій, тематичних бесід в колективах структурних підрозділів Міндоходів регіону.

З метою уникнення випадків прийняття на роботу до органів Міндоходів Херсонщини осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, працівники підрозділу внутрішньої безпеки з початку року перевірили 109 кандидатів на державну службу, чотирьом із яких в призначенні на посаду було відмовлено.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон