У Голій Пристані яскраво засіяли «Купальські зорі»

На вихідні 5 – 6 липня у Голій Пристані Херсонської області пройшов дванадцятий Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі»

Мешканці та гості Голої Пристані отримали можливість подивитись концертно-конкурсну програму «Фестивальний розмай», яка була насичена пісенно-обрядовими, хореографічними, театралізованими дійствами, танцями та піснями на різноманітну тематику.

В той же час, біля набережної, працювала виставка-ярмарок робіт творчих майстерень, де можна було не тільки милуватись красивими виробами професіоналів, а ще й придбати собі ту річ, яка найбільше сподобалась.

Довгі ряди українських вишиванок, так і заманювали любителів традиційного українського одягу, який завжди виділявся своєю красою та простотою одночасно.

Не проходили люди і повз великого вибору засушених трав. Хто знає, можливо саме з них можна приготувати чарівне зілля...

Тим, хто годинами блукав довгими рядами ярмарку і трохи зголоднів, можна було придбати велику низку рум'яних бубликів, до речі за не дорогою ціною.

Ну а якщо і бублики не допомагали, то треба було просто прямувати до козаків, які варили польову кашу, тобто «куліш» і щедро нею пригощали.

Ну а після ситного обіду, звичайно можна і відпочити, тим паче, на колінах у козака.

Працювали на міській набережній і майстри пензликів. Тому, усі охочі могли отримати власний портрет, не безкоштовно звичайно.

А ті хто не вміє малювати, розважали людей по-іншому, наприклад своєю екзотичною зовнішністю. Тому багато охочих виявляли бажання з ними сфотографуватись.

В рамках фестивалю «Купальські зорі» також був проведений конкурс «Купальська красуня», в якому прийняли участь 7 дівчат із Херсонщини. А переможницею стала Анастасія Коваленко із Голої Пристані.

А вже на вечір, урочисто відкрився фестиваль «Купальські зорі», під час якого глядачам дарували свою творчість зірки української естради, артисти Херсонського облмуздрамтеатру та естрадно-циркової студії "Jin Roh"

Ну і звичайно ж під час проходження фестивалю, прямо біля річки запалало Купальське вогнище, яке зігріло та об'єднало людей навколо себе.

Тетяна БОЙКО
Фото автора

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон