Засуджені Херсонщини здаватимуть ЗНО

Вже закінчилась основна сесія ЗНО, яку проходили абітурієнти Херсонщини. Однак окрім основної сесії, існують ще й додаткові. На одній з таких додаткових сесій, перевірятимуть свої знання з окремих предметів засуджені Херсонщини.

1 липня 2014 року у виправних колоніях та слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області розпочалась додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області повідомляє, що для участі у ЗНО засуджених, та осіб узятих під варту 2014 року зареєструвалась 41 людина.

Але у зв'язку із звільненням засуджених у відповідності до Закону України «Про амністію у 2014 році» та застосування заохочувальних норм до засуджених (умовно-дострокове звільнення) участь у ЗНО в період з 1 по 15 липня поточного року братимуть 33 особи.

Вони складатимуть іспити з таких предметів: українська мова та література, математика, історія України, біологія, фізика, географія та іноземні мови.

На кінець 2013-2014 навчального року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Херсонщини функціонує 4 загальноосвітні навчальні заклади, в яких навчається 363 засуджених. Із них 139 у поточному році отримали документи про середню освіту.

P.S. Мета зовнішнього незалежного оцінювання: забезпечення реалізації конституційних прав засуджених на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів