Не всіх на Херсонщині беруть в податківці

Чотирьом кандидатам на посади в Управлянні Міндоходів Херсонської області відмовлено в призначені

Співробітники управління внутрішньої безпеки Міндоходів регіону постійно та ретельно перевіряють «майбутніх податківців» та своїх колег на дотримання ними вимог антикорупційного законодавства. Адже, на жаль, і серед податківців, трапляються хабарники, задіяні у схемах ухилення від сплати податків, і такі, що зловживають службовим становищем, некоректно поводяться з платниками податків.

З метою уникнення випадків прийняття на роботу до органів Міндоходів Херсонщини осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, працівники підрозділу внутрішньої безпеки з початку року перевірили 91 кандидата на державну службу, чотирьом із яких в призначенні на посаду відмовлено.

Також, за 5 місяців 2014 року проведено 79 службових перевірок. Із них до 30 працівників застосовані заходи дисциплінарного впливу, 3 осіб звільнено з органів податкової служби. За результатами інформації, переданої співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів, органи прокуратури Херсонської області відкрили 6 кримінальних проваджень.

З метою упередження корупційних правопорушень на постійній основі здійснюються заходи профілактично-виховного характеру, проведено 190 лекцій, тематичних бесід в колективах структурних підрозділів Міндоходів регіону.

Інформацію про випадки порушення прав підприємців та громадян, з ознаками корупційних дій, прояви громадян, які видають себе за податківців, неправомірні дії чи бездіяльність працівників ГУ Міндоходів та Херсонської митниці, а також про проблеми, які виникають під час митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, можна повідомляти на «Пульс» Міністерства доходів і зборів України за цілодобовим телефоном: (044) 284-00-07.

Конфіденційність та об'єктивність перевірки Вашого звернення гарантується!

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон