В Цюрупинську порушують права споживачів

Такого висновку дійшли активісти громадських організацій міста Цюрупинськ на Херсонщині, які переконані – місцева влада порушує їх права і чекають справедливого рішення від Одеського апеляційного адміністративного суду.

Про деталі цієї справи, сьогодні, 5 червня, під час спільного засідання адміністративної колегії і Громадської ради в Херсонському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України розповіла член правління Цюрупинської громадської організації «Спілка підприємців» Олена Кравченко-Скалозуб:

«У вівторок 3 червня 2014 року відбулось засідання Одеського апеляційного адміністративного суду за позовом Цюрупинської громадської організації «Спілка підприємців» і Цюрупинського відділення всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль» з питання встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд.

Так, громадські організації ще з 2013 року звернулися до суду і вважають, що Виконавчий комітет Цюрупинської міської ради порушував права споживачів послуг, своїм рішенням про встановлення тарифів, які діють на території міста Цюрупинськ і до нині. Був визначений такий собі новий термін і поняття, як «базовий тариф». Окрім цього виконавчий комітет міста Цюрупинськ збільшив свої повноваження в односторонньому порядку і самостійно провів розрахунок цих тарифів.

У зв'язку з цим, самі тарифи, як вважаємо, ми, споживачі - є економічно необґрунтованими. Підставою для цього є також і те, що була зміна виконавців послуг. Так, два комунальні підприємства, які надавали послуги водопостачання, водовідведення і утримання будинків і споруд були визнані банкротами на протязі відповідного часу і замість них виконують послуги вже три нових підприємства.

В даному випадку Цюрупинський міськвиконком з якихось причин, взяв витратну частину тих, двох старих підприємств, де була збільшена кількість трудових, матеріальних ресурсів і заклав їх в тариф. А потім зобов'язав застосовувати цей тариф своїми рішеннями вже нові три підприємства, два з яких, до речі, не є комунальної форми власності, а приватної – ТОВ «Водоканал плюс» і ТОВ «Комунгосп».

Наступне судове засідання заплановане на 24 червня цього року, у зв'язку з тим, що суд зобов'язав виконавчий комітет міста Цюрупинськ надати додатково перелік документів, завірених відповідним чином»,– повідомила Олена Кравченко-Скалозуб.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон