Юрій Одарченко: «Гроші є, ресурси є, бажання є – залишається тільки працювати»

Повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко вчора 4 червня під час робочої наради по будівництву мостового переходу «Таврійський – ХБК».

«Наразі правоохоронними органами області активно ведуться слідчі дії як на території Херсонщини, так і поза її межами по ситуації із будівництвом мостового переходу. Я гадаю, що слідство буде завершено вже до кінця поточного місяця, і тоді ми отримаємо чітке розуміння ступені вини кожного учасника привласнення грошей, які виділялися на будівництво.

Зокрема, субпідрядники із Дніпропетровська таким серйозним залученням до справи міліції і прокуратури з нашого боку дуже стурбовані. І зараз нам залишається тільки працювати: гроші є, ресурси є, бажання є, тому треба прикласти усіх зусиль, аби до кінця поточного року завершити будівництво», - сказав голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко під час робочої наради по будівництву мостового переходу «Таврійський – ХБК».

Крім того, Юрій Одарченко вказав на конкретні дії, які вжито з метою виявлення та недопущення привласнення коштів, виділених на об'єкт. Зокрема, нещодавнє звільнення ним керівника «Укрінвестекспертизи» Олександра Холіна, який безпосередньо займався експертною оцінкою будівництва даного об'єкту.

«В проекті не були закладені вкрай важливі питання стосовно перенесення напірного каналізаційного колектору і водоводу. Вартість їх переносу сягає майже 20 млн грн, цього не можна було пропустити, адже мова йде про великі гроші. Тому сьогодні нам треба знайти додатковий ресурс для перенесення цих мереж, адже від цього напряму залежать і темпи самого будівництва», - зазначив голова облдержадміністрації.

Також у ході нараді Юрій Одарченко підкреслив, що ще одним важливим питанням є здешевлення проекту будівництва: «На сьогоднішній день фахівці мають конкретні бачення, як зменшити вартість будівництва мостопереходу на 30 млн. грн. І я буду наполягати, щоб і далі в цьому напрямі велася активна робота».

У підсумку наради, очільник області відзначив незадовільність темпів ведення будівництва і зробив окремі зауваження субпідряднику. Зокрема, щодо пришвидшення темпів ведення робіт: «До кінця місяця 34 балки мають бути доставлені на місце ведення будівельних робіт та змонтовані. Після чого розпочнеться прокладання мостопереходу через залізну дорогу, а також роботи по завезенню ґрунту, щебеню і піску для будівництва заїздів на об'єкт», - відзначив голова облдержадміністрації.

Юрій Одарченко наполягає, що треба докласти усіх зусиль, аби до кінця поточного року завершити будівництво мостового переходу: «Зараз нам залишається тільки працювати: гроші є, ресурси є, бажання є, тому треба прикласти усіх зусиль, аби до кінця поточного року завершити будівництво», - сказав голова облдержадміністрації.

По матеріалах сайту Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон