Маленькі херсонці кажуть рішуче «Ні-війні!»

В Дніпровському районі міста Херсона весело, яскраво, в колі друзів та батьків, сусідів, з конкурсами, сюрпризами, музикою та піснями відсвяткували День захисту дітей!

«Святкуй з друзями! – Ні війні!» - під такими гаслами, за підтримки депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського, відділом з питань діяльності ОСББ та органів самоорганізації населення відсвяткували разом з дніпровською малечею День захисту дітей.

Наші діти – це майбутнє нашого міста та країни, і, незважаючи ні на що, вони мають бути щасливими, відчувати турботу та захист, мати можливість весело та корисно провести своє дозвілля. Весела музика зібрала дітлахів з усіх навколишніх будинків, а звичайний спортивний майданчик, прикрашений кульками та осяяний посмішками дітвори, перетворився на найкраще місце в районі.

Разом із дітьми святкували дорослі: мами, папи, бабусі і дідусі, - вони залюбки допомагали організовувати конкурси для малечі, і зізнавались, що вже не пам'ятають, коли всі разом збирались у дворі, щоб відсвяткувати та відпочити.

Конкурси і солодкі сюрпризи перетворили усіх на одне веселе коло. На свято завітали гості: херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, депутат обласної ради Артем Кияновський, заступник голови районної ради Владислав Кондратов.

Конкурси та естафети, веселі клоуни, творчі подарунки для дніпровської малечі підготував Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради. Найбільше вразив усіх конкурс –малюнку: діти обрали темою своїх малюнків мирне небо України, щасливе дитинство і «Ні-війні!».

Усі автори малюнків отримали солодкі сюрпризи. Без подарунку не залишився ніхто, а різнокольорові повітряні кульки додавали святкового настрою та надії на те, що у наших дніпровських дітей, як і у всіх дітей в Україні, буде МИРНЕ дитинство!

Виконавчий комітет дніпровської районної у м. Херсоні ради вітає усіх дітей та їх батьків з Днем захисту дітей! Висловлюємо подяку за підтримку Артему Кияновському, депутату Херсонської обласної ради, ініціативній групі ОСББ «Самоцвіт» (вул. 40 років Жовтня, 161-а, голова Валентина Гусєва), Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (директор Ірина Свинаренко).

Оксана Гузь,
виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон