Патріотизм у Новій Каховці зійшов нанівець

Про відновлення у травні-червні 2014 року призовної кампанії на строкову службу до Збройних сил України та інших військових формувань оголосив військовий комісар Нової Каховки Володимир Загурський

Відповідний Указ про заходи щодо підвищення обороноздатності держави видав в.о. Президента України Олександр Турчинов. Таким чином відміну призову, ініційовану колишньою владою, з огляду на події в країні, остаточно скасовано.

«На жаль, патріотичне піднесення серед населення, яке ми спостерігали протягом лютого-березня, зійшло нанівець. Батьки грудьми стають на захист своїх дітей і не хочуть відпускати їх до лав Збройних сил», - констатує воєнком Нової Каховки Володимир Загурський.

У приватній розмові з автором цих рядків деякі батьки небажання відпускати своїх дітей служити пояснили побоюванням, що їх направлять воювати у «гарячі точки» на кшталт Слов'янська або Краматорська.

Олександр Пітоєв
«Новий день» №20 (5119) від 15.05.2014

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон