Науковці Херсонського держуніверситету виступили на педагогічних читаннях

науковці, ХДУ, читання
Представники факультету психології, історії та соціології і соціально-психологічної служби Херсонського державного університету взяли участь у педагогічних читаннях «Людиноорієнтований підхід: концепція, переваги та приклади застосування».

Науковий захід організований за ініціативи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області в онлайн-форматі. Зустріч об’єднала науковців з закладів освіти Херсонщини з метою обговорення питань гуманізації та використання людиноорієнтованого підходу під час реалізації освітнього процесу.

Так, викладачі кафедри історії, археології та методики викладання ХДУ представили присутнім ґрунтовні доповіді – «Методи організації людиноорієнтованого навчання в освітньому середовищі» (професор Олександр Черемісін) та «Особистісно-орієнтований підхід у контексті гуманізації навчально-виховного процесу» (доцент Галина Михайленко). Також куратор психодіагностичного та консультативного напряму роботи соціально-психологічної служби ХДУ Світлана Ревенко виступила з темою «Психолого-педагогічний підхід у контексті гуманізації навчально-виховного процесу».

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів