Херсонський держуніверситет налагоджує співпрацю з колегами із Республіки Узбекистан

педфак, ХДУ, співпраця
Вчора, 10 січня відбулася перша зустріч щодо перспектив співпраці педагогічного факультету Херсонського державного університету з інститутами та факультетами Самаркандського державного університету (Узбекистан). Захід пройшов у змішаному форматі.

До зустрічі долучилися представники педагогічного факультету ХДУ – декан Любов Петухова, заступники декана, завідувачі кафедр, а також представник Самаркандського державного університету – проректор з міжнародної співпраці СДУ Мухтор Насиров.

У ході заходу обидві сторони не лише виявили надію на продуктивну співпрацю, а й запропонували конкретні форми спільної діяльності. У підсумку було обговорено пропозиції сторін та окреслено перші заплановані кроки у цьому напрямі.

Нагадаємо, що у грудні делегація Херсонського державного університету відвідала заклади вищої освіти Республіки Узбекистан. Мета поїздки – налагодження співпраці, вивчення кращих практик та позитивного досвіду. Одним із важливих кроків, що був зроблений під час триденної поїздки, – підписання двох меморандумів – із Самаркандським державним університетом та Самаркандським державним медичним інститутом.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів