У Херсонському держуніверситеті відкрили клас-лабораторію Нової української школи

Херсон, ХДУ, НУШ
Сьогодні, 20 грудня на педагогічному факультеті Херсонського державного університету урочисто відкрили клас-лабораторію Нової української школи, - повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Це спільний проєкт Херсонського державного університету, управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та депутатів, які підтримали виділення коштів у розмірі 200 тисяч гривень на створення аудиторії, що повністю ідентична тим, що є в наших закладах освіти, які працюють за програмою «Нова українська школа».

Ми відремонтували приміщення, створивши дизайн, який подобається дітям. А завдяки субвенції з обласного бюджету придбали такі ж самі меблі-трансформер, дошку, ноутбук, телевізор, демонстраційні комплекти, таблиці, плакати, набори з предметів початкової школи та дитячі карти, килимок-конструктор з пазлів, крісла-мішки, набір музичних інструментів, які є в наших школах.

На відкриття були запрошені голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, начальниця управління освіти і науки ХОДА Татьяна Николаевна, начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталья Журженко.

Разом з деканесою педагогічного факультету Любовь Петухова, проректорами ми таким чином відзвітували про ефективність інвестування в Херсонський державний університет перед громадою та університетською спільнотою. Умови для розвитку людського капіталу Херсонщини створюються спільними зусиллями!

Ми готуємо вчителів за програмою Нової української школи, область інвестує в створення відповідної матеріальної бази, аби майбутні педагоги могли практикуватися в сучасних умовах, а працюючі вчителі – ефективно підвищувати свою кваліфікацію та якісно навчати діточок - наше майбутнє!

Друга подія – це відкриття на цьому ж факультеті аудиторії для змішаного навчання, у створення якої інвестував уже університет, маючи на меті підвищити якість освітнього процесу. Аудиторія оснащена спеціалізованими технічними засобами, що дозволяє проводити навчальні заняття паралельно в двох форматах – очному та дистанційному.

Як це виглядає на практиці наші гості змогли відразу й побачити, бо якраз розпочалися збори студентського активу факультету. Частина учасників долучилася до заходу онлайн. Тож такі аудиторії з новим форматом користуються попитом! Рухаємося далі!
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон