У Херсоні депутатка облради організувала чаювання для ветеранів

Херсон, Наш, край
Близько 30 ветеранів Херсонської області відсвяткували прийдешні свята на чаюванні – з солодощами, пісням, танцями і подарунками. Організувала свято для людей поважного віку депутатка Херсонської обласної ради фракції «Наш край» Світлана Межерицька.

Депутатка він «Нашого краю» Світлана Межерицька з почату нової каденції на своєму окрузі взяла опіку, в тому числі, над людьми поважного віку. З нагоди новорічних свят вона організувала для підопічних чаювання, адже передноворічний час – гарна нагода, аби зібратися разом для задушевних розмов й веселих заходів.

«Поважний вік – не привід сидіти удома. Та й це не можливо з людьми, з якими ми сьогодні зібралися в одному залі. Це ще нам треба повчитися у них молодецькому запалу. Ви би бачили, як у них горіли очі, коли вони співали й танцювали», - поділилася Світлана МЕЖЕРИЦЬКА.

На зустріч зібралися близько 30 ветеранів. В затишному залі на них чекав солодкий стіл, новорічні презенти та розважальна програма з піснями й танцями.
ХОО ПП НАШ КРАЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів