Скадовські помічники Святого Миколая від "Нашого края"

Скадовськ, Наш, край
Щороку в грудні всі діти чекають на свято Миколая. У цей день навіть дорослі починають вірити в дива, а деякі - самі їх роблять.

Тож напередодні Дня святого Миколая депутати Скадовської міської ради віл ПП "Наш край" Ігор Булюк і Людмила Козлова, рознесли чудові солодкі подарунки учням навчальних закладів Скадовської громади та створили дітям святковий настрій.

- Нехай у кожній оселі лунає дитячий сміх, а новорічні подарунки принесуть задоволення та приємні враження - побажав Ігор Віталійович Булюк. - Будьте щасливими, успішними та здоровими!

- Звичніше самому бути в ролі Святого Миколая. Але гордість бере, коли його місію беруть на себе вже твої діти. Здається лише вчора вони чекали на дива у цей день, а сьогодні творять їх самі, - прокоментував благодійну акцію лідер фракції ПП "Наш край" у Херсонській обласній раді Віталій БУЛЮК. - З днем Святого Миколая Чудотворця! Нехай ваші домівки наповнюються очікуванням зимових свят, щастям і добром!
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон