У Херсоні на Острові хочуть побудувати ще один міст, набережну, аквапарк та багато 4-поверхівок

Херсон, будівництво, острів
16 грудня у Херсоні відбулася презентація змін до Генерального плану Херсона, над проєктом працював Український державний науково-дослідний інститут проєктування міст «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя.

Як повідомляється на сайті Херсонської міської ради, "надані пропозиції щодо зміни цільового призначення деяких виробничих територій, передбачено будівництво окружної дороги із західного передмістя та ще одного моста на Острів; враховані пропозиції міста щодо розташування сонячної електростанції, медичного кластера, сміттєпереробного заводу, оновлення каналізаційних мереж, виділення зелених зон, розвиток місць рекреації."

Документом передбачено часткове розширення набережної, а також будівництво набережної та аквапарку на Острові. Також розробники проекту пропонують створити брендову рекреаційну зону у Нижньодніпровському природному парку.

На презентації мер Ігор Колихаєв сказав, що вже давно думав над осучасненням території Острову та будівництвом нової набережної з підходами для міні-катерів та яхт, а також створенням цікавих зон для відпочинку:

«Я запрошую всіх архітекторів попрацювати над розробкою проектів для цієї території на Острові з розрахунком того, що там виділятиметься земля під перспективні будівництва 4-поверхівок. Пропоную створити групу управління проектами, до якої ви можете підключитись»

Кінцевий варіант змін до Генплану представлять під час річного звіту мера, який заплановано на кінець грудня.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів