У Херсоні відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики пам'яті заслуженого тренера України Л.Л. Портнова

Херсон, Вибранський, чемпіонат
Сьогодні в приміщенні Херсонського фахового спортивного коледжу відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті заслуженого тренера України Л.Л. Портнова.

У Чемпіонат області з легкої атлетики взяли участь представники 15 громад Херсонщини.

Участь в нагородженні переможців взяв начальник управління фізичної культури, молоді та спорту обласної державної адміністрації Віталій Вибранський.

Федерація легкої атлетики по праву вважається однією із найсильніших та найрезультативніших в області.

"Чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті ЗТУ Л.Л. Портнова відбувся сьогодні в приміщенні Херсонського фахового спортивного коледжу. В ньом взяли участь представники 15 громад Херсонщини.

Федерація легкої атлетики по праву вважається однією із найсильніших та найрезультативніших в області. Наші спортсмени постійно займають призові місця на міжнародних змаганнях найвищого рівня, на Олімпійських іграх в Токіо три з шести представників Херсонщини були саме легкоатлетами.

Сподіваюсь, учасники цього чемпіонату продовжать добру традицію і також прославлятимуть Україну на найвищому рівні." - наголосив начальник управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА Віталій Вибранський.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон