У бібліотеках Херсона виробляють новорічні прикраси

бібліотека, новорічні прикраси, майстер-клас
В закладах культури клубного типу та бібліотеках філіях Херсонської централізованої бібілотечної системи проходить підготовка до новорічних і різдвяних свят. Найбільше подобається дітям та молоді прикрашати “оселю” за допомогою власноруч виготовлених витинанок, а також ялинкових прикрас.

Щоб оволодіти технікою і сучасними мистецькими прийомами, керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Будинків культури та клубів селищ, а також майстрині з числа працівників і волонтерів бібліотек міста, провели серію майстер-класів та поділилися своїми вміннями з підписниками на сторінках соціальних мереж.

Особливо дивовижну атмосферу створюють маленькі майстри, які з задоволенням беруть участь в майстер-класах в межах передноворічного марафону “Святий Миколай, новорічні свята починай”. Ознайомитися з роботами можна за хештегами #Новорічний_марафон, #Святий_Миколай, #цдб_херсон , #Діти_Херсона, #Бібліотека_поряд_з_тобою

Створені власними руками маленькі шедеврики пробуджують бажання в дітей творити прекрасне!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів