На Херсонщині відбулося спільне засідання робочих груп з реалізації міжмуніципального велопроєкту

Херсонщина, міжмуніципальний, велопроєкт
Відбулося спільне засідання робочих груп з реалізації міжмуніципального велопроєкту на Херсонщині: як подолати адміністративні перепони до досягнення спільного успіху?

Територіальні громади долають складнощі в організації роботи над спільним проєктом «Велосипедом до двох морів», який реалізується в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю». Адже обов’язковим елементом його впровадження є погодження місцевою радою участі в реалізації спільного проєкту. В умовах, якщо громади такого досвіду не мають, то цей процес вочевидь є справою непростою. Про це повідомляє Децентралізаційний марафон.

Та й сам проєкт амбітний – на величезній протяжності створити умови для безпечного руху велосипедистів. Тож тільки на початку грудня всі чотири громади, які його реалізують, – Білозерська, Голопристанська, Олешківська та Херсонська були готові були презентувати свої частини участі в проєкті на спільному засіданні з підготовки до реалізації проєкту та договору про співробітництво громад.

Під час зустрічі учасники – представники громад - обговорили важливі елементи. Зокрема, стан отримання Олешківською громадою погодження щодо участі в реалізації спільного проєкту місцевих рад; презентації представників громад своєї ділянки велосипедного маршруту та проєкт спільної концепції.

До зустрічі в онлайн-режимі також долучилися фахівці КП «Дороги Херсонщини» та разом із учасниками обговорили безпекові питання, котрі слід урахувати при формуванні маршруту.

Важливим є питання визначення джерел фінансування проєкту. Фахівці надали рекомендацію звернутися до обласної державної адміністрації з пропозицією включити його до програми «Безпечний дорожній рух». Учасники спільного засідання визначилися, що Олешківська громада як ініціатор звертатиметься до облдержадміністрації.

Наразі ж триває робота над остаточною версією концепції проєкту та договору про співробітництво громад.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон