Приклади енергоефективної модернізації багатоквартирних будинків у Херсоні

Херсон, опалення, багатоповерхівки
Телеканал Херсон Плюс продовжує наводити приклади енергоефективної модернізації багатоквартирних будинків у нашому місті. Цього разу про свій досвід автономної системи опалення говорять мешканці багатоповерхівки по провулку Смоленському, 61.

Голова правління ОСББ Юрій Кузьмін зазначає, котельня була передбачена в проекті будівництва та введена в експлуатацію одночасно із будинком, в 2005 році.

При цьому потужність котельні складає 480 кВТ. За словами пана Юрія цього достатньо для забезпечення теплоносієм 98 квартир. Та скільки ж коштів в опалювальний сезон витрачають люди?

Раніше ми повідомляли, що У Херсоні економлять на теплі

Та як з’ясувалося, така автономна система опалення підходить для встановлення не лише в нових будинках. Аналогічну дахову котельню ми відшукали в багатоповерхівці 1986 року побудови по шосе В’ячеслава Чорновола, 17. ​

І ця проблема зависла на три роки. Протягом цього часу будинок взагалі не забезпечувався теплопостачанням. Врешті завдяки тривалим обговоренням рішення було знайдено та реалізовано за рахунок повного фінансування з державного та міського бюджетів, – розповідає голова правління ОСББ Юрій Ляховський.

Юрій Ляховський додає, після установки індивідуально газової котельні ще жодного разу не мали проблем із опаленням


сюжет Херсон плюс
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон