У басейні Херсонського держуніверситету відбулися змагання серед вихованців Школи спортивного плавання

басейн, ХДУ, плавання, змагання
11 грудня на базі басейну Херсонського державного університету юнаки та дівчата Школи спортивного плавання змагалися за звання кращих. До турніру «День кроліста» долучилося близько 100 учасників.

Змагання відбулися за всебічної підтримки ректорату освітнього закладу. Ректор ХДУ Олександр Співаковський всебічно сприяє розвитку плавання, залучаючи до спорту та здорового способу життя й підростаюче покоління.

«Ми створюємо умови для занять спортом не тільки для наших студентів та викладачів, але й надаємо можливість усім охочим херсонцям відвідувати басейн, бо відчуваємо себе частиною екосистеми міста та області.

Наша мета залишається незмінною – розвиток рідної Херсонщини та людського капіталу. Ми прагнемо, аби діти вчилися та залишалися тут, тому приділяємо значну увагу освіті та створенню інфраструктури добробуту саме для молоді.

Тож Херсонський державний університет на вірному шляху, бо невпинно розвивається!», – прокоментував ректор ХДУ.

Декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов зазначив, що такі змагання проводяться на постійній основі та сприяють розвитку спортивного інтересу серед херсонських школярів.

У турнірі взяли участь вихованці Школи спортивного плавання таких вікових категорій: наймолодші – 2015 року народження, найстарші – 2005. Змагання відбулися за олімпійськими стандартами: подолання дистанції 50 метрів вільним стилем.

Визначала переможців професійна суддівська колегія, що складалася з викладачів факультету фізичного виховання та спорту і студентів, на чолі з головним суддею Катериною Дробот і головним секретарем Вікторією Кишенею.

Усі учасники отримали дипломи, солодкі подарунки та сувеніри. В переможців відзначили медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон