У Херсонській області перебувають на обліку майже 78 тис суб'єктів підприємницької діяльності

херсонщина, підприємницька, діяльність
Станом на 1 грудня нинішнього року на обліку в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, перебувають 77984 суб’єкти підприємницької діяльності. Серед них – 44272 фізичні особи-підприємці та 33712 юридичні особи. Про це повідомив в. о. начальника відомства Ігор Клим.

Упродовж 11 місяців до бізнес-середовища долучилися ще 7803 суб’єкти господарювання – 6791 фізична особа-підприємець і 1022 юридичні особи. Цей показник перевищує кількість тих, хто вирішив завершити підприємницьку діяльність. Так, від початку поточного року припинили державну реєстрацію з тих чи інших причин 1138 підприємств і 5268 бізнесменів.

Головне управління у Херсонській області нагадує про можливість реєстрації ФОП в електронному вигляді на Реєстраційному порталі Міністерства юстиції України відповідно до зазначених там інструкцій. Скористатись такою послугою можна за умови підписання заявником заяви з використанням засобів електронної ідентифікації.

«Окрім того, – зазначає Ігор Клим, – віднедавна зареєструвати фізичну особу підприємцем, обрати спрощену систему оподаткування та подати заяву на реєстрацію платником податку на додану вартість можна у додатку «Дія».

Реєстрація заяви через додаток займає 2 робочих дні. Одна доба – щоб зареєструвати заяву в Єдиному державному реєстрі, і ще одна – для реєстрації платником податків.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон