Херсонському підприємству нараховано збитки за забруднення повітря близько 700 тис. грн

Херсонщина, забруднення, повітря
Протягом 2020-2021 роках, Державною екологічною інспекцією Південного округу здійснені позапланові заходи ТОВ «Подрібнювач» в частині дотримання вимог природоохоронного законодавства.

За результатами перевірок, встановлено факт відсутності документів дозвільного характеру підприємства, яка призводить до забруднення навколишнього природного середовища, а саме: дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами відсутній.

Відділом інструментально - лабораторного контролю проведено відповідні вимірювання у викидах стаціонарних джерел суб’єкта господарювання та встановлено, що внаслідок роботи обладнання суб’єкта господарювання в атмосферне повітря надходять викиди сірки діоксиду та речовин у вигляді суспендованих твердих часток.

Як результат, Інспекцією нараховано збитки в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря за період з 21.07.2020 по 21.07.2021 та виставлено претензію в сумі 688 тис. 483 грн.

Відповідно до законодавства, шкода, завдана навколишньому природному середовищу повинна бути відшкодована в повному обсязі.

Крім того, Інспекцією подано позов до суду щодо зупинення господарської діяльності до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та отримання висновку оцінки впливу на довкілля. На даний час справа розглядається в суді.

Державна екологічна інспекція України
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів