Від доходів херсонців бюджети отримали майже 4,9 мільярда гривень

Херсон, доходи, бюджет
Завдяки оподаткуванню легальних доходів жителів Херсонщини, упродовж січня – листопада цього року до бюджетів усіх рівнів зібрано майже 4,9 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, приріст цього платежу до аналогічного періоду минулого року склав більш як 19% або 787 млн гривень.

«Від зазначеної суми понад 3,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів регіону. Плюс до січня – листопада минулого року склав 19,5% або 594,5 млн гривень», – констатував Ігор Клим.

До державного бюджету надійшло більш як 1,2 млрд гривень податку, що на 18,5% або 192,4 млн гривень більше, ніж торік.

Варто нагадати, що податок на доходи фізичних осіб є основою місцевих скарбниць. Тож сумлінна сплата цього податку, офіційна зайнятість, належні заробітні плати та легалізація підприємницької діяльності сприятимуть стабільному наповненню бюджетів місцевих громад, з яких фінансуються видатки на розвиток інфраструктури та реалізацію соціально-культурних програм місцевого рівня.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон