На Херсонщині "Слуги народу" розглянули ситуацію з порушенням прав журналістів у міській раді

Херсон, права, журналісти
По цьому питанню відбулося чергове засідання Політичної Ради Херсонської Обласної організації політичної партії "Слуга народу", - повідомив лідер обласного осередку партії Юрій Соболевський.

Зокрема, він повідомив, що на партійному заході обговорили ситуацію, що склалася під час депутатської комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища Херсонської міської ради. Разом із народним депутатом Павлом Павлішем та лідером фракції ПП "Слуга народу" в обласній раді Павлом Александровим заслухали офіційне пояснення від присутніх на засіданні депутатів «Слуги Народу».

У результаті партійне засідання вирішили наступне:

- перешкоджання законній професійній діяльності журналістів є неприпустимим;

- депутати від партії «Слуга Народу» повинні працювати максимально відкрито і прозоро;

- робота депутатів має відбуватись із максимальним залученням засобів масової інформації;

- представникам засобів масової інформації необхідно надавати всю інформацію згідно відповідних запитів;

- секретаріату партії «Слуга Народу» на Херсонщині довести до відома вищезазначену інформацію депутатам всіх рівнів рад.

"Партія «Слуга Народу» є активним учасником процесу побудови демократії в Україні. Невід’ємною ознакою правової демократичної держави є забезпечення свободи слова, свободи інформаційної сфери, право на висловлення думки і позиції громадянина, право на отримання й поширення інформації без перешкод. Свобода слова - це підгрунтя, на якому будується демократія і без якого існувати демократичні інститути просто не можуть", - резюмував висновки засідання лідер ХОО ПП "Слуга народу" Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів