Родина ведмедів з Херсона залягла в барліг у сплячку

Херсон, тварини, ведмеді
Херсонські ведмедики Діна та Надійка, котрі зараз живуть у Галицькому Нацпарку, лягли у сплячку. Момент, коли тварини заходили у барліг зафільмували представники громадської організації “ЕкоГалич: Реабілітація дикої природи”.

Раніше ведмедиці жили у херсонському зоокутку на Малому Потьомкінському острові в районі гідропарку. Але через жахливі умови утримування їх у 2017 році перевезли до реабілітаційного центру на Івано-Франківщині. Цього декілька років добивалися херсонські активісти, котрі забили на сполох після смерті одного з ведмедів. Тільки після цього інциденту міська рада проголосувала за переміщення тварин до реабілітаційного центру.

Раніше, активісти неодноразово повідомляли, що через неповноцінне годування ведмеді не залягали у сплячку, бо не накопичували необхідну кількість поживних речовин. П'ятьох ведмедів тримали у тісному вольєрі, а у 2015 році один з них втік у плавні, проламавши грати. Згодом тварину спіймали та повернули до вольєра.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів