На Херсонщині державну землю використовували у власних цілях

херсон, держземля, суд
Господарський суд Херсонської області задовольнив позов Каховської окружної прокуратури в інтересах держави до приватного сільськогосподарського підприємства про визнання недійсним інвестиційного договору.

Прокуратурою встановлено, що між Каховським міжрайонним управлінням водного господарства та сільгосппідприємством укладено інвестиційний договір, яким передбачено проведення робіт з очищення водонакопичувача та культивації земельних ділянок. Водночас укладений правочин свідчить про приховану оренду землі.

Так, земельна ділянка площею 256,27 га, яка належить управлінню водного господарства фактично перейшла у користування на 20 років підприємству та використовувалась у комерційний цілях для отримання прибутку.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулась до господарського суду з позовом про визнання недійсним інвестиційного договору, який судом задоволено в повному обсязі.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів