Скадовське споживче товариство допомагає дітям з інвалідністю

Касьяненко, діти, люди
Про це сьогодні, в Міжнародний день людей з інвалідністю розповів голова Скадовської РСТ Олександр Касьяненко:

- З 2016 року триває наша дружба та взаємодопомога зі Скадовським районним Центром реабілітації дітей-інвалідів "Надія". І, повірте, дуже приємно приймати участь у вирішенні певних проблем, що виникають у Центра, та посильно допомагати працівникам та господарям-дітлахам. Блиск дитячих очей завжди надихає і надає сил. Тому і вирішуються питання якось самі по собі.

Скадовське Споживче товариство і цього року у Міжнародний день людей з інвалідністю тепло звертається до працівників Центру "Надія" з вдячністю за їх роботу і людяність. А також, радо частуємо вихованців, адже діти і солодощі- то єдине ціле.

Нажаль, не вдалося цього року безпосередньо поспілкуватися з дітками - карантин, але ми все одно знаємо, наскільки вони талановиті та гостинні. А головне, що у кожного з них саме тут засвічується теплий вогник надії у серці, який нестимуть і педагоги і вихованці через усе життя! - вважає Олександр КАСЬЯНЕНКО.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон