Керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри провів лекцію для студентів Херсонщини

херсон, Мінцифри, лекція
Сьогодні у Херсонському державному університеті говорили про цифрову трансформацію України. До вишу завітав керівник із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік, аби розповісти студентам про сервіси та можливості “Дії”.

Він розповів, що головна мета Мінцифри - позбавити українців черг, бюрократії та корупції при отриманні держпослуг.

Цифрова трансформація - це те, що сьогодні виділяє нас у світі. Ми створюємо цифрову державу у центрі якої людина. Прозору і зрозумілу державу для людей. Починаємо зміни: менше черг, більше життя. Дія — це взаємодія "Держава і я”, - зазначив Мстислав Банік.

Зовсім нещодавно на сервісі стали доступними сім нових соціальних послуг. Відтепер оформити субсидії, призначити або перерахувати пенсії, отримати довідку про страховий та трудовий стаж можна на порталі “Дія” за кілька кліків.

На місцях Мінцифрі допомагають створювати цифрову державу заступники з цифрової трансформації. На Херсонщині цим напрямком опікується заступник голови облдержадміністрації Павло Кулик.

Він поділився, що команда облдержадміністрації завжди долучається до ініціатив Мінцифри, аби жителям області було зручно отримувати держпослуги.

Діалог із молоддю видався доволі змістовним. Зокрема, студенти цікавилися подальшими кроками Мінцифри в розбудові цифрової держави.

Мстислав Банік запевнив, що до 2024 року Міністерство планує перевести 100% публічних послуг в онлайн, аби громадяни могли лише за допомогою одного додатку або порталу отримати всі необхідні довідки, не бігаючи зі стопами паперів по десятках кабінетів.

Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон