Керівництво Херсонської області обговорило з лікарями актуальні питання

херсон, облрада, нарада
Вчора в обласній клінічній лікарні відбулася нарада за участю голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка, першого заступника голови обласної ради – керівника виконавчого апарату Юрія Соболевського, заступника голови обласної ради Юрія Власова, голови облдержадміністрації Геннадія Лагути, а також керівників закладів охорони здоров’я області, територіальних громад.

Також у нараді брали участь депутати обласної ради за сумісництвом керівники закладів охорони здоров’я – Ірина Сокур та Віктор Короленко та Світлана Межерицька – начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради.

Нарада була присвячена нагальним питанням у сфері охорони здоров’я, зокрема питання взаємодії з НСЗУ, про перспективний план розвитку області у частині формування спроможної мережі, плани розвитку закладів охорони здоров’я в умовах додаткових вимог НСЗУ до пакетів медичних гарантій.

Найсуттєвішим було питання взаємодії керівників територіальних громад з керівниками закладів охорони здоров’я.

У рамках заходу на початку керівництво області представило нового директора Департаменту здоров’я облдержадміністрації – Тетяну Карчевич.

Вітаючи Тетяну Карчевич, Олександр Самойленко відзначив: «Це дуже важка і об’ємна робота, але я впевнений, що у вас все вдасться!».

Разом з тим, у ході свого виступу очільник обласної ради звернувся до керівників закладів охорони здоров’я з приводу актуальних питань.

Перш за все, він закцентував увагу на необхідності пильнувати й не допускати видачі фальшивих сертифікатів про вакцинацію.

«Ми робимо все можливе, аби врятувати жителів Херсонщини від інфікування коронавірусом. Наголошу, що це кримінальна відповідальність!», – звернувся Олександр Самойленко.

Також він сфокусував увагу на кадровому забезпеченні.

Так, він відзначив, що в області діє програма «Розвиток людського капіталу Херсонської області», серед напрямів якої є і медицина. Тож, він попросив звернути увагу на профорієнтацію, адже нам необхідні молоді перспективні медичні працівники.

Окремо Олександр Самойленко наголосив на необхідності співпраці з НСЗУ.

У свою чергу Юрій Соболевський відзначив, що з ініціативи облради та облдержадміністрації проведено обласний конкурс дитячих малюнків «Діти Херсонщини дякують лікарям»: «На сьогодні відгукнулися більше 2 тис. родин, які дякують вам за вашу щоденну працю. Ми оберемо найкращі роботи і організуємо виставки у ваших закладах!».

Також у ході заходу керівництво області разом з лікарями обговорили актуальні питання, що турбують медпрацівників.


Прес-служба Херсонської облради
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон