Голова Херсонської облради відзначив спортсменів та тренерів ДЮСШІ

херсон, спортсмени, турнір
У ТРЦ «Фабрика» відбувся відкритий турнір з бочча серед спортсменів з інвалідністю. Захід приурочений Міжнародному дню осіб з інвалідністю, який щороку відзначають 3 грудня.

Офіційно відкрив турнір голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко разом з першим заступником голови обласної державної адміністрації Андрієм Шибаєвим та начальником управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА Віталієм Вибранським.

«Невичерпну силу духу, незламність та непохитну віру в життя продемонструвала українська паралімпійська збірна на увесь світ, здобувши цьогоріч у Токів 98 медалей та встановивши 20 рекордів. Вами пишаються та захоплюються! Для багатьох ви є взірцем та стимулом», – відзначив очільник обласної ради та побажав учасникам турніру витримки, оптимізму, здоров’я, і, звичайно, перемоги сильнішому.

Змагатися за першість до обласного центру приїхали майже 30 учасників. Це, зокрема, спортсмени з м. Таврійськ, с. Стара Збур’ївка, Білозерського району та м. Херсон. 10 з них – люди з обмеженими фізичними можливостями (на візочках).

Також у рамках заходу Олександр Самойленко відзначив Почесною грамотою обласної ради СОЛДАТОВА Євгенія Вікторовича, спортсмена дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів, за активну пропаганду спорту інвалідів та здорового способу життя, досягнення високих результатів та з нагоди Міжнародного дня осіб.

Подяку голови обласної ради оголошено:

БОГИНСЬКОМУ Віктору Миколайовичу – спортсмену дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів;

ВЕЛИЧКУ Ігорю Володимировичу – тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів;

ЧОЛОВСЬКОМУ Петру Йосиповичу – тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів.

Крок за кроком в Україні створюється інклюзивний простір, комфортний для життя та самореалізації кожної людини. Чимало зроблено у цьому напрямі. Але однозначно цього не достатньо, аби люди з обмеженими фізичними можливостями стали повноцінними членами суспільства.

«Ми прагнемо до того, аби забезпечити кожного безперешкодним доступом в будь-який магазин, кінотеатр чи театр, лікарню… Аби ви могли вільно здобути омріяну освіту та гідне робоче місце», – резюмував голова Херсонської обласної ради.

За підтримку Паралімпійського та Дефлімпійського руху на Херсонщині начальник ХРЦ «Інваспорт» Дмитро Шейко та директор ДЮСШ для інвалідів Руслан Малашенко вручили Олександру Самойленку подяку.

Довідково. Херсонська область одною з перших в країні почала активно розвивати бочча, як вид спорту. На сьогодні в секції з бочче Дитячо-юнацької спортивної школи ХМР займається 17 дітей з тяжкими порушеннями опорно-рухового апарату. Серед перших здобутків наших спортсменів: 5 нагород на чемпіонаті України – І місце Солдатов Євген, ІІ місце Кульбікаєв Олександр, ІІІ пара Коненко Наталія, Богинській Віктор, ІІІ місце в команді з Волинською областю Кравченко Світлана. Три жителя області стали представниками національної збірної, а Наталія Коненко з м. Каховка зараз перебуває на Чемпіонаті Європи в Іспанії.

Прес-служба Херсонської облради
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон