В Херсонській області за місяць виявили 94 порушення у сфері газифікації

херсон, газ, порушення
Станом на 25 листопада поточного року, з початку місяця по області виявлено 94 порушення у вигляді втручання в роботу газового лічильника, навмисне пошкодження приладу обліку газу, втручання в газову мережу - незаконний газопровід в обхід лічильника газу :
 • Бериславський район - 3 випадки
 • Білозерський район - 8 випадків
 • Великоолександрівський, Високопільський райони - 11 випадків
 • Генічеський район - 4 випадки
 • Каланчацький район - 2 випадки
 • Каховський район - 7 випадків
 • Скадовський район - 1 випадок
 • Чаплинський район - 10 випадків
 • м. Нова Каховка - 15 випадків
 • Олешківський район - 12 випадків
 • м. Херсон - 21 випадок
За усіма випадками проведено засідання комісій з розгляду актів про порушення, за підсумками яких порушники отримують донарахування за споживання необлікованих обсягів газу в еквіваленті від 25 до 200 тис грн за біржовою ціною газу на день вчинення порушення.

Херсонгаз надає кілька порад споживачам,як поводити себе у певних ситуаціях, які можуть виникнути під час користування природним газом:

- споживач не має права самовільно втручатися у газову систему та заборону користування бездимохідними газовими проточними водонагрівачами та опалювальними приладами.

- споживач має стежити за роботою вимірювального засобу (лічильник газу), та, в разі його зупинки, негайно письмово повідомити оператора ГРМ: звернутися до найближчої дільниці або через особистий кабінет споживача, натиснувши кнопку “Форма для зв'язку”. В даному випадку нарахування за порушення до споживача не застосовуватимуться. АТ Херсонгаз також може зняти лічильник газу/пломбу на експертизу.

- споживач не має права втручатися в охоронні пломби на приладах, опусках, вводах. Якщо так сталося, що пломба пошкоджена або ненавмисно зірвана — необхідно терміново письмово звернутися до найближчої дільниці або через особистий кабінет споживача, натиснувши кнопку “Форма для зв'язку”. В даному випадку нарахування за порушення до споживача не застосовуватимуться. АТ Херсонгаз також може зняти лічильник газу/пломбу на експертизу.

Не будьте байдужими і повідомляйте про відомі вам крадіжки газу, втручання в газову мережу, незаконне встановлення/ заміну приладів за телефонами 068 874 03 15 або 104, електронною поштою на bezpeka@gaz.kherson.ua. За наявності достовірної інформації анонімність та винагорода гарантуються.

АТ "Херсонгаз"
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів