Спільнота ХДУ долучилася до акції проти насильства

ХДУ, акції, проти насильства
Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в світі проводиться міжнародна акція «16 днів проти насильства». Не лишилися байдужими до цієї теми й студенти та співробітники Херсонського державного університету. Ініціаторами проведення акції в стінах нашого освітнього закладу виступила соціально-психологічна служба.

Протягом 16 днів тисячі громадян з понад 100 країн світу активізують зусилля заради об'єднуючої мети – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства та створити безпечний соціальний простір.

Соціально-психологічна служба ХДУ спільно зі студентами факультету психології, історії та соціології стали учасниками масштабного флешмобу-боротьби з насильством.

Напередодні щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» соціально-психологічна служба ХДУ розпочала інформаційну кампанію з метою підвищення обізнаності спільноти університету з питань попередження насильства в сім’ї та формування в свідомості всіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства.

Долучитися до акції може кожен охочий. Треба лише зроби фото з хештегом #СтопНасильство та виставити його в соціальних мережах.


Основні завдання акції проти насильства:

– привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї;

– активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні;

– сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів