На Херсонщині браконьєр наловив риби на зимувальній ямі на суму 114 тис. грн

херсон, браконьєр,
Херсонський рибоохоронний патруль неодноразово повідомляв про заборону на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах, які є місцями їх скупчення у осінньо - зимовий період.

Та нажаль, державні інспектори продовжують виявляти порушення природоохоронного законодавства на водоймах, зокрема на зимувальних ямах.


Одне з таких порушень виявлено державними інспекторами рибпатруля 24 листопада в акваторії р. Дніпро Дніпровського району м. Херсона. Порушник здійснив вилов водних біоресурсів на зимувальній ямі за допомогою спінінга з дюралевого човна.

Під час затримання у правопорушника було виявлено та вилучено дюралевий човен, підвісний двигун «Mercury», спінінг з катушкою та 20 кг молоді судака в кількості 32 од.

Збитки, завдані рибному господарству України внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, склали 114 784 грн.

За фактом правопорушення складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Вказаний адміністративний матеріал буде направлено до суду для розгляду та прийняття відповідного рішення, з посиланням на істотність заподіяної шкоди, що може слугувати підставою для закриття адміністративного провадження та передачі цих матеріалів до органів досудового розслідування для відкриття кримінального провадження за вказаним фактом, а отже, як кажуть, не будіть лихо, де повинно бути тихо.


Ще раз наполегливо просимо дотримуватися встановлених заборон на вилов риби під час осінньо - зимового періоду!

У разі виявлення порушень природоохоронного законодавства чи явищ задухи риби одразу телефонуйте до Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону «гарячої лінії»: (050) 012-35-73.
Херсонський рибоохоронний патруль
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон