Щодня в Херсонській області виявляється 12 нових онкологічних хворих і 5 людей помирають

Херсонщина, хвороба, онкологія
Таку страшу інформацію оприлюднив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, який вчора, 24 листопада побував на презентації міжнародного проєкту міжнародного співробітництва “Senior Experten Service GmbH”.


Ділитися своїм досвідом та знаннями з лікарями Південного центру радіаційної терапії будуть фахівці з Німеччини. Організація SES – це німецькі волонтери - лікарі і медичні фізики, які безкоштовно діляться досвідом, консультують, навчають медиків інших країн.


- Протягом двох тижнів SES-експерти з Німеччини: доктор-інженер Катарина Майр та доктор медицини Удо Циммерман будуть проводити стажування з радіаційної терапії і працюватимуть разом з херсонськими колегами. У результаті матимемо поліпшення якості й ефективності лікування пацієнтів методом радіаційної терапії.

На жаль, Херсонщина займає 2-е місце в Україні за онкологічними захворюваннями. Щодня в Херсонській області виявляється 12 нових онкологічних хворих і 5 людей помирають. Більшість пацієнтів потребують сучасного лікування, одним з них є лікування методом радіаційної терапії.

Впевнений, цей проєкт стане новим поштовхом для спеціалістів, які працюють в напрямі боротьби з онкологією. Робимо все можливе, аби створити в області систему високоякісної ранньої діагностики цієї хвороби.

Сподіваюсь, нам вдасться зламати негативну статистику та вийти в лідери по ефективному лікуванню онкологічних захворювань, - підсумував голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів