Наступного року жителі Херсонської громади мають побачити нові збудовані об'єкти

Херсон, бюджет, Дмитрієв
Про це, піід час чергового засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку, заявив голова комісії Андрій Дмитрієв.

На засідання депутати продовжили роботу над проєктом бюджету на 2022 рік. Основну увагу приділили саме видаткам. У центрі особливої уваги – об’єкти капітального будівництва. Це і реконструкція парків, і центрального проспекту Ушакова, і набережної, і шкіл з дитячими садочками. Якісь об’єкти можуть потрапити або вже потрапили до переліку «Великого будівництва», для оновлення деяких планують залучати кредитні чи грантові кошти.

Тому Управління капітального будівництва визначається з пріоритетними об'єктами, які будуватимуться або будуть реконструюватись наступного року. - Основна задача, яку ми поставили перед ними, - завершити максимальну кількість об'єктів. Аби вже наступного року мешканці громади могли їх побачити. - наголосив голова "бюджетиної" комісії Андрій Дмитрієв. - Після того, як перелік буде остаточно сформований, члени комісії будуть визначатись із обсягами фінансування по кожному пункту.

Проте наразі існує інша загроза для бюджету-2022. І це не потенційний дефіцит коштів. Справа в тому, що багато підрозділів і комунальних підприємств досі не надали бюджетних запитів на наступний рік. - Є багато питань. Тому ми вимушені орієнтуватись на показники минулого року. І будемо чекати від розпорядників бюджетних запитів кошторисів, аби ми змогли закласти необхідні кошти у бюджет 2022 року. Не буде розрахунків - не буде призначень, – резюмував Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів