У Херсонському держуніверситеті стартували курси з електронного програмування

ХДУ, курси, програмування
Цього місяця в Херсонському державному університеті розпочався авторський курс «Мова програмування Python». Програма розроблена фахівцем компанії DataArt Владиславом Романенком спільно з викладачками кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Іриною Черненко, Наталією Валько.

Python – це інтерпретована об'єктно-орієнтована мова програмування високого рівня зі строгою динамічною типізацією.

Лектором курсу виступив фахівець компанії DataArt, за сумісництвом оператор електронно-обчислювальних машин відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури ХДУ Владислав Романенко.

Автори курсу спільно з Офісом доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями відкрили курс для починаючих програмістів по роботі з програмою Python.

Учасники курсу будуть навчатися за практичною частиною:

– Введення в Python;

– Введення. Виведення. Типи даних. Цикли. Умови;

– Робота з файлами;

– Python модулі та пакети;

– Математика в Python;

– Робота з базами даних;

– Web-програмування.

Метою курсу є ознайомлення з мовою програмування Python, використання її для розв’язання різноманітних прикладних задач, візуалізації даних та їх репрезентативного представлення. По завершенню всі учасники отримають сертифікат про проходження навчання тривалістю 30 годин.

Курс має велику практичну складову. Учасниками будуть розроблені програми та застосунки з використанням технологій Web-програмування.

Для того, аби стати учасником авторського курсу «Мова програмування Python» звертайтеся до Офісу доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями (ХДУ, вул. Університетська 27, каб.117).

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон