Херсонський депутат згадав французського філософа

Херсон, депутат, філосов
Депутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк згадав французьського філософа Жан-Жака Руссо у своєму привітанні працівникам сільського господарства:

- Французський філософ Жан-Жак Руссо ще у 18 столітті стверджував: "Єдиний спосіб утримати державу в стані незалежності від будь-кого - це сільське господарство. Володій ви хоч всіма багатствами світу, якщо вам нічим харчуватися - ви залежите від інших".

Пройшло не одне століття, а майже нічого не змінилося... І як би далеко не замахнулася Четверта індустріальна революція на технології, які дозволять виробляти продукти майже з нічого, запашний хліб із пшениці, молоко з-під корови та шмат рожевого сала, смакуватимуть нам найбільше за усі синтетичні смаколики.

А поки на нашій землі працюватиме місцевий аграрій та перероблятиме власну продукцію, Україна матиме і сьогодення, і майбутнє!

Зі святом, шановні працівники сільського господарства! Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а ваша праця, відданих їй трударів, буде належно поцінована!
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон