Альберт Черепаха привітав працівників сільського господарства

Альберт, Черепаха, поздравление
Шановні колеги-хлібороби, трудівники ланів і ферм, ветерани сільськогосподарського виробництва, пайовики!, - звернувся депутат Херсонської обласної ради Альберт Черепаха:


- Аграрна галузь для нашої держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Адже Україна багата на чорноземи та родючі землі. А нині, з доступом сільськогосподарських виробників до ефективних технологій і методів обробки землі, аграрний сектор отримує нове дихання. Звідси – і нові досягнення.

Зокрема, аграріям Херсонщини цьогоріч особливо є чим пишатися. Разом нам вдалося зібрати рекордний за увесь період Незалежності України врожай ранніх культур, намолотивши 3,1 мільйона тонн зерна. Однак ми не зупиняємося на досягнутому. Попереду у нас багато завдань, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально зміцнити потужності вітчизняного виробництва та збільшити конкурентоспроможність його продукції на ринках продовольства.
Тож, звертаючись до кожного, для кого День працівників сільського господарства є професійним святом, хочу побажати, щоб і надалі рясно колосилися щедрими врожаями ваші ниви, втілювалися в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, добробуті та благополуччі. Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон