Депутат Херсонської облради привітав аграрїв Херсонщини

Херсонщина, депутат, аграрії
Сьогодні, 19 листопада, разом із колегами-аграріями до Інституту зрошуваного землеробства на урочистості до Дня працівників сільського господарства завітав депутат Херсонської облради Віталій Булюк, якого привітали листом Міністерства аграрної політики та продовольства України.


Скориставшись нагодою, Віталій Вікторович також привітав колег - аграріїв з професійним святом:

- Вітальні листи, почесні грамоти, подяки й гарні слова – вони приємні завжди, але за ними стоїть щоденна робота й важка праця і людей, які зібралися цього дня тут, і їхніх колективів по всій Херсонській області.

Продовольча безпека , розвиток нашого аграрного краю, наповнення бюджету - це спільні зусилля і праця. І хай скільки будуть змінюватися Уряди та політики, а давня хліборобська праця, завжди буде потрібна країні та кожному із нас.

У ці святкові дні, тримаючи в руках окраєць хліба, подякуйте подумки тим, хто вклав у нього свій труд і любов. З наступаючим святом, аграрна Херсонщино!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів