Студенти Херсонського держуніверситету поставили виставу на гостру соціальну тему

ХДУ, студенти, тема
У Херсонському державному університеті відбувся показ вистави народного навчального театру «Студі-Арт» «На шляху від Я до МИ». Це гостросоціальна постановка, що розкриває актуальну на сьогодні проблему всього світу – булінг.

«На шляху від Я до МИ» – історія про шкільне життя, проблеми та їх вирішення, про те, як важливо вчасно помітити зміни в поведінці дитини та уникнути важких наслідків. Адже будь-яку, навіть найскладнішу проблему, можна вирішити.

Режисерка вистави, завідувачка кафедри культурології Лідія Лимаренко зазначає, що це особлива історія. Кожен зможе знайти щось для себе, можливо навіть переосмислити деякі свої вчинки. «У наш час тема булінгу надзвичайно актуальна в усьому світі. І ми зі студентами переконані, що вистава буде корисна для перегляду всім: і дорослим, і дітям, і студентам, і викладачам», – наголошує Лідія Лимаренко.

Самі ж молоді актори сподіваються, що відвідавши виставу, люди замисляться про своє життя, про взаємовідносини між людьми в суспільстві і про всіх тих, хто поруч.

Виставу показують у нашому університеті не вперше. Однак наразі вона заграла новими барвами з оновленим складом акторів та новою назвою – «На шляху від Я до МИ». Четверо нових персонажів, три зміни ролей – і це все за рекордні три репетиції.

«На шляху від Я до МИ» – дивовижна вистава, яка пережила на своєму шляху два локдауни, дві екстрені зміни акторів, поповнення акторського складу і зачаровувала глядачів. Наразі показ приурочили до 104-ї річниці заснування Херсонського державного університету.

«Ми щиро радіємо, що до складу театру входять не лише студенти факультету культури і мистецтв. Наш театр об’єднує здобувачів з усіх факультетів. В університеті є дійсно багато талановитої молоді, яка любить театр і хоче реалізувати себе. І ми з радістю надаємо таку можливість», – коментує декан факультету культури і мистецтв Микола Левченко.

Також він поділися планами щодо нових постановок студентського театру. Одна з них – це традиційна вистава до Дня Святого Миколая.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів