На Херсонщині вакциновано вже більше півмільйона людей

вакцинація, безхатченки, щеплення
Кількість вакцинацій на Херсонщині вже перевищила півмільйона. У облдержадміністрації повідомили про 569 тисяч щеплень, що для регіону із населенням, яке ледь перевищує мільйон, дуже вагомо.

Втім, достукатися до свідомості деяких дивакуватих представників інтелігенції, котрі відкидають можливість отримання профілактичного щеплення для порятунку життя, часом значно важче, ніж до соціально вразливих громадян.

Схоже, останні необхідність убезпечитися від тяжкого перебігу хвороби розуміють краще. Так, до працівників територіального центру соціального обслуговування Суворовського району Херсона звернувся безхатченко, котрий попросив допомоги в цьому.

Його відвезли до клінічної лікарні імені Карабелеша, де експрес-тест показав: чоловік здоровий. Тож причин відмовити у його проханні не було: городянину зробили бажану ін'єкцію. І запросили приходити по другу.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

На знімку: про щеплення у Херсоні навіть безхатченко попросив.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів