У Херсонському держуніверситеті лослідників філософії об'єднав круглий стіл

дослідники, філософія, круглий стіл
З нагоди Всесвітнього дня філософії у залі-трансформер Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбувся круглий стіл «Філософсько-світоглядний вимір сучасності: міжгалузеві диспути». Захід відбувся в змішаному форматі та об’єднав науковців з понад 10 закладів вищої освіти України.

Зі словами привітання до присутніх звернулися перший проректор ХДУ Сергій Омельчук та деканеса факультету психології, історії та соціології Ірина Шапошникова, які побажали учасникам плідної роботи та цікавої дискусії.

«Одна з особливостей цього круглого столу – окреслення на публічному загалі не лише проблеми, а й пропозиції певних шляхів розв’язання наукових, освітніх та інших аспектів. Сподіваюся, наступного року цей захід досягне всеукраїнського рівня», – зазначив перший проректор Сергій Омельчук.

Модератором круглого столу виступив професор кафедри історії археології та методики викладання Олександр Черемісін, який координував роботу учасників.

Загалом на науковому заході мали можливість представити свої доповіді 25 викладачів та студентів з різних куточків України.

Теми досліджень мали різний характер та напрями. Серед них – значення філософії в правоохоронній діяльності, аніме як сучасна популярна субкультура, пандемічна атака на сучасну цивілізацію тощо.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів