Херсонський держуніверситет підписав Меморандум про співпрацю з Бердянським держпедуніверситетом

ХДУ, педуніверситет, співпраця
Протягом двох днів з робочим візитом у Херсонському державному університеті перебувала делегація з Бердянського державного педагогічного університету. Заклади вищої освіти підписали Меморандум про співпрацю.

До складу делегації увійшли ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов, декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Коваль.

Гостям провели екскурсію університетом та ознайомили з матеріально-технічною базою закладу. Також відбулася зустріч двох ректорів – Херсонського державного університету Олександра Співаковського та Бердянського державного педагогічного університету Ігоря Богданова.

Долучилися проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник, проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір та декан педагогічного факультету Любов Петухова.

У ході зустрічі сторони оговорили координацію зусиль в різних напрямках співпраці. Серед них – організація та проведення науково-практичних заходів; підготовка і реалізація науково-дослідних проєктів; обмін досвідом у реалізації передових освітніх технологій, методів, форм і засобів навчання, а також обмін викладачами, молодими вченими та іншими співробітниками тощо.

Згідно підписаного Меморандуму, заклади вищої освіти запустять спільну «Програму мобільності» – організація обміну студентами для більш повного ознайомлення з історією, культурою і системою освіти.

Крім того, у ході зустрічі ректор Бердянського державного педагогічного університету поділився досвідом реконструкції студентського гуртожитку з термосонацією. Це стало можливим завдяки участі освітнього закладу в реалізації Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»).

Ректор Олександр Співаковський зазначив, що в планах Херсонського державного університету також є комплексне оновлення та перепланування студентського гуртожитку 2 по вулиці Гімназична, 34. Тож вже наступного тижня проректори Максим Вінник та Наталія Кушнір відвідають Бердянський державний педуніверситет з метою ознайомлення з практикою участі у вищезазначеному проєкті, необхідними документами та оглянуть об’єкт. Також проректори планують відвідати залу судових засідань, що функціонує для студентів в університеті-партнері. Подібний проєкт планують реалізувати й на факультеті бізнесу і права Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон