На Херсонщині готуються до можливого загострення ситуації з незаконними мігрантами

Херсонщина, мігранти, загострення
Сьогодні, 19 листопада, в обласному главку поліції Херсонщини відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів області, що підпорядковуються Міністерству внутрішніх справ щодо відпрацювання алгоритму спільних дій у разі можливого загострення ситуації з незаконними мігрантами

Під час робочої зустрічі на прикладі подій, які наразі відбуваються на державному кордоні між Польщею та Республікою Білорусь, були розглянуті можливі ситуації, які можуть виникнути для Херсонської області щодо незаконних мігрантів.

Зокрема, голова наради - керівник поліції Херсонщини Руслан Осипенко зазначив, що у підпорядкованому йому відомстві достатньо сил та засобів для забезпечення публічного порядку та безпеки громадян. Аналогічно відзвітували й присутні на зустрічі керівники прикордонної служби, Нацгвардії, ДСНС та міграційної служби.

Також правоохоронці в ході наради обговорили взаємодію та алгоритм спільних дій, в тому числі й у разі можливого проникнення незаконних мігрантів через адмінмежу з тимчасово окупованою територією АР Крим, як по суші, так і по воді.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон