У Херсоні дипломи про вищу освіту вручали іноземні дипломати

дипломи, дипломати, освіта
Дипломи про вищу освіту у Херсоні студентам вручили... іноземні дипломати.

Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек та другий секретар консульства Павло Недведєцький приїхали до Херсонського державного університету, щоб привітати вісьмох студентів педагогічного факультету й факультету комп'ютерних наук, фізики та математики ХДУ із закінченням навчання у Поморській академії польського міста Слупська. Там за програмою подвійних дипломів вони здобули спеціальності "початкова освіта" й "інженерія програмного забезпечення".

Ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський до привітань студентів приєднався. Він каже, що договір про реалізацію програми подвійних дипломів університет уклав із Поморською академією ще 2013 року. Відтоді "паралельне" навчання у Польщі пройшли майже сто наших юнаків та дівчат. Програма лише нарощує свою популярність: цьогоріч, наприклад, до Слупська поїдуть ще тринадцять студентів ХДУ.

До речі ніхто з отримувачів дипломів європейського зразка не поїхав "за довгим євро" - всі випускники Поморської академії знайшли гідну роботу в Україні.


На знімку: учасники зустрічі в Херсонському державному університеті з нагоди вручення дипломів польського вишу.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів